درباره ما

taem1

درباره تیم W3DSesign

شرکت دانش بنیان نگارگر اندیشه به مدیریت مازیار مرادپور و با پشتوانه متخصصین حرفه ای تیم W3Design از سال 1374 فعالیت خود را آغاز کرده و با هدف رونق کسب و کارها, در زمینه های طراحی وب سایت با قالب های اختصاصی, طراحی انواع سایت های وردپرسی, طراحی اپلیکیشن های موبایل, ثبت مشاغل در گوگل, پنل پیامکی, سئو و بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

همچنین با گسترش روزافزون خدمات شرکت سامانه سراسری زمات به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های شرکت نگارگر اندیشه در تاریخ اول مرداد ماه 1394 با هدف معرفی کلیه مشاغل در سرزمینمان ایران، رسما شروع به کار کرد.

این پروژه با دورنمای خود برای فاز اول سامانه در کلانشهر رشت متمرکز شده و در فاز دوم (اول بهمن ماه سال جاری) به سایر شهرستانها استان گیلان منشعب و به یاری خداوند فاز سوم همزمان با جشن یکسالگی سامانه، شروع طرح سراسری آن با استانهای اردبیل، مازندران،قزوین و زنجان و بتدریج تمام استانهای ایران کلید خواهد خورد.

و همچنین با راه اندازی طراحی سایت های یکپارچه بر پایه سیستم مدیریت محتوای وردپرس قدمی نو در راستای خدمت رسانی به مشتریان خود برداشته است. امید است با یاری شما گرامیان مفتخر به ارائه بهترین خدمات شویم.

تیم W3DSesign

گامی نو در تکنولوژی
0
اعضای تیم
0
تجربه کاری
0
+
تعداد مشتریان
0
%
مشتریان راضی

در صورتی که شما به دنبال یک وب سایت منحصر به فرد برای کسب و کار خود هستید یا امکانات به خصوصی مد نظرتان است، ما طراحی اختصاصی برای شما انجام خواهیم داد. به این معنی که سایت شما از ابتدا و با توجه به نیازهایتان ساخته خواهد شد.

اما هنگام استفاده از سایت های وردپرسی، یکی از قالب‌های پیش فرض را انتخاب و سپس با توجه به نیاز و سلیقه شما ویرایش خواهد شد.

تیم حرفه ای W3Design به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما می باشد.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی سایت توسط ما معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

در صورتی که قصد استفاده از سایت های وردپرسی را داشته باشید، ظرف مدت یک هفته الی ده روز وب سایت خود را خواهید داشت.

سئو مخفف واژۀ Search Engine Optimization است و به معنای بهینه‌سازی یک وب‌سایت برای موتورهای جستجو است. شما با یک سئوی خوب می‌توانید رتبۀ خود در موتورهای جستجو را ارتقا دهید تا وب‌سایت شما در جستجوهای بیشتری نمایش داده شود. همانطور که می‌دانید ابزارهای جستجو در بین کاربران اینترنت بسیار پر طرفدار هستند و حجم عظیمی از ترافیک یک وب‌سایت از طریق آنها تامین می شود.

تکنیک‌های مختلفی برای بهینه‌سازی وب‌سایت وجود دارند. برخی از این تکنیک‌ها داخل سایت پیاده‌سازی می‌شوند. برای مثال ساختار وب‌سایت و کدهای آن به نحوی تغییر پیدا می‌کند که موتورهای جستجو بتوانند به راحتی آنها را آنالیز کنند و کلمات کلیدی بیشتر در وب‌سایت شما استفاده می‌شوند. برخی نیز به صورت خارجی هستند. برای مثال، لینک شما در وب‌سایت‌های مرتبط با اعتبار بالا قرار داده می‌شود و در نتیجه به اهمیت شما در نزد موتورهای جستجوگر افزوده می‌شود.

خدمات ما شامل: تیم حرفه ای W3Design در زمینه های طراحی وب سایت با قالب های اختصاصی, طراحی انواع سایت های وردپرسی, طراحی اپلیکیشن های موبایل, کارت ویزیت آنلاین, پنل پیامکی, سئو و بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

سه اصل اساسی تیم W3Design

ما پروژه ها را در زمان تعیین شده تحویل مشتری می دهیم. زیرا هدف ما رضایت مشتری می باشد.
ما مفتخریم که در کارنامه خود کیفیت پروژه های انجام شده و رضایت مشتریان را داریم. این کیفیت و رضایت اتفاقی نیست بلکه از حساسیت ما بر روی تمام سفارش ها نشات می گیرد.
دقت در انجام پروژه از رکن های مهم کار ما به حساب می آید به همین دلیل پروژه ها چندین بار توسط کارشناسان مورد بررسی و بازبینی قرار می گیرد.

تیم W3DSesign

تیمِ W3Design در روزهای ابتدایی خود تنها به چند نفر محدود می‌شد. اما امروز ما یک تیم بزرگتر هستیم و ایده‌های بزرگتری را در سر می‌پرورانیم. دانش و اطلاعات چیزی نیست که در مجموعه ما فقط در اختیار عده‌ای محدود باشد. تمام اعضای ما، برای داشتن تخصص و مهارت لازم خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز، آموزش دیده‌اند.