کارت ویزیت آنلاین

گوگل-مای-بیزینس

کارت ویزیت آنلاین

یک راه خوب معرفی شما، ثبت بیزنس شما در گوگل و نمایش در موتورهای جستجو است. کارت ویزیت آنلاین امروزه به عنوان یکی از پر استفاده‌ترین روش‌های تبلیغاتی مطرح است. چرا که این نوع تبلیغات همیشه در معرفی و مطرح کردن نام یک برند در فضای اینترنت موثر است. با بکارگیری درست این روش تبلیغاتی می‌توانید کاربران بیشتری را به سمت برند خود هدایت کنید و در نهایت به تعداد مشتریان خود بیفزایید.

تیم W3Design

گامی نو در تکنولوژی
0
اعضای تیم
0
تجربه کاری
0
+
تعدا مشتریان
0
%
مشتریان راضی
google-my-business

قرار دادن شماره تماس با قابلیت شماره گیری مستقیم

قرار گیری در گروه صنف کاری و شهر محل فعالیت

صفحه اختصاصی با اعتبار 365 روز

قابلیت نامحدود درج تصویر

امکان ثبت ساعات کاری

ضمانت قرار گرفتن در صفحه اول جستجوگر گوگل

عدم نمایش کسب و کار مشابه در صفحه مشتری

امکان نامحدود بروز رسانی

امکان ویرایش کامل توسط مشتری

امکان ثبت لینک اینستاگرام، تلگرام و لینک چت شخصی

خدمات شرکت سامانه سراسری زمات به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های شرکت نگارگر اندیشه در تاریخ اول مرداد ماه 1394 با هدف معرفی کلیه مشاغل در سرزمینمان ایران، رسما شروع به کار کرد. این پروژه با دورنمای خود برای فاز اول سامانه در کلانشهر رشت متمرکز شده و در فاز دوم به سایر شهرستانها استان گیلان منشعب و به یاری خداوند فاز سوم، شروع طرح سراسری آن با استانهای اردبیل، مازندران،قزوین و زنجان و بتدریج تمام استانهای ایران کلید خورد.


تعدادی از مشتریان ما

متداولترین سوالات افراد

شما در این طرح یک سایت تک صفحه ای و دامنه ی اختصاصی دریافت میکنید که امکان درج توضیحات، ویدیو و تصاویر و لینک سایت و شبکه های اجتماعی را فراهم می کنید که به این صورت مشتریان بیشتری جذب خواهید کرد.

سایت های ما دارای رتبه های بالایی در موتورهای جستجو می باشد و علاوه بر این ما بیزنس شما بعد از تحلیل اطلاعات و داده ها براساس چند کلمه کلیدی اصلی سئو می کنیم تا در سرچ نتایج جستجو شما در رتبه های اول نمایش باشید.