انتشار خودکار مطالب

انتشار خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی

انتشار خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی

⭕️ انتشار خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی یکی از مهمترین منابع ترافیک برای اکثر وب سایت ها میباشد. سایت Buffer یکی از ابزارهایست که اجازه ی برنامه ریزی خودکار پست ها را در وردپرس برای رسانه های اجتماعی را میدهد.

⭕️ برای اشتراک گذاری خودکار مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی راه های گوناگون و افزونه های وردپرس زیادی وجود دارد، ولی برای هر کدام از آن ها باید هزینه ای بپردازید اما با استفاده از افزونه ارسال اتوماتیک مطالب برای وردپرس سایت بافر Buffer می توانید به صورت کاملا حرفه ای و رایگان نوشته ها در وردپرس را در شبکه های اجتماعی به صورت خودکار منتشر کنید

انتشار خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی

⭕️انتشار خودکار مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی یکی از نیازهای هر وبسایتی هست تا با استفاده از آن بتوانند از طریق شبکه‌های اجتماعی که طیف وسیعی از کاربران را در خودشان دارند بازدیدکننده دریافت کرده و علاوه بر این از مزیت‌هایی که با انتشار مطالب در شبکه‌های اجتماعی از نظر سئو و بهینه سازی برایشان به ارمغان می آید بتوانند رتبه و جایگاه بهتری کسب کنند.

انتشار خودکار مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی

⭕️اما به دلیل نبود وقت کافی و یا اینکه به دلیل فیلترینگ اعمال شده بر روی بیشتر شبکه‌های اجتماعی که از نظر گوگل مهم هستند خیلی از مدیران سایت‌ها به این کار تمایلی نشون نمیدهند، بنابراین دست به دامان افزونه‌های وردپرس شده و با استفاده از افزونه انتشار خودکار مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی سعی بر این دارند تا به صورت خودکار این کار را انجام داده و اقدام به ارسال خودکار مطالب در شبکه‌های اجتماعی کنند.

انتشار خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی

⭕️انتشارخودکار مطالب وردپرس به شبکه های اجتماعی یکی از مهمترین منابع ترافیک برای اکثر وب سایت ها میباشد. سایت Buffer یکی از ابزارهایست که اجازه ی برنامه ریزی خودکار پست ها را در وردپرس برای رسانه های اجتماعی را میدهد.

⭕️برای اشتراک گذاری خودکار مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی راه های گوناگون و افزونه های وردپرس زیادی وجود دارد، ولی برای هر کدام از آن ها باید هزینه ای بپردازید اما با استفاده از افزونه ارسال اتوماتیک مطالب برای وردپرس سایت بافر Buffer می توانید به صورت کاملا حرفه ای و رایگان نوشته ها در وردپرس را در شبکه های اجتماعی به صورت خودکار منتشر کنید

انتشار خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی

افزونه Buffer چیست؟

🔰افزونه Buffer یکی از محبوب ترین ابزارهای رسانه های اجتماعی است. می توان گفت Buffer خدمات زمانبندی مبتنی بر وب است که این امکان را فراهم می آورد مطلبی را در شبکه های اجتماعی مختلف ارسال کنید. به عبارتی Buffer روش هوشمندانه تری برای به اشتراک گذاشتن مطالب است.

🔰این برنامه به شما اجازه می دهد شبکه های اجتماعی فیسبوک، توئیتر و لینکدین خود را در یک حساب کاربری Buffer ادغام کنید. شما می توانید با استفاده از یک داشبورد ، مطالب را بین تمام شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. همچنین این برنامه خدمات دیگری از قبیل تجزیه و تحلیل، برنامه ریزی آسان پست ها و کوتاه کردن URL (آدرس اینترنتی) را برای شما فراهم می کند.

افزونه Buffer چیست؟

آموزش انتشار خودکار مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی

⚜️اولین اقدامی که باید انجام دهید این است که یک حساب کاربری Buffer برای خود بسازید پس وارد سایت Buffer شوید و در آن ثبت نام کنید. شما می توانید با استفاده از حساب کاربری شبکه های اجتماعی خود از قبیل توئیتر ، فیسبوک یا لینکدین ، ثبت نام کنید. پس از اتمام مراحل ثبت نام ، به بخش داشبورد خود منتقل می شوید.

⚜️حالا ما اولین مرحله که ایجاد حساب کاربری Buffer است را انجام داده ایم، اکنون زمان آن فرارسیده که سایت وردپرسی خود را به حساب Buffer خود متصل کنیم . بدین منظور ، پلاگین WP to Buffer را نصب و فعال کنید.

⚜️پس از فعالسازی پلاگین ، به قسمت تنظیمات => Buffer مراجعه کنید.

آموزش انتشار خودکار مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی

💢اتصال سایت به حساب Buffer

به منظور اتصال سایت وردپرسی شما به حساب کاربری Buffer خود، نیاز دارید که یک برنامه Buffer ایجاد کنید. برای ایجاد این برنامه، پلاگینی که نصب و فعالسازی کرده اید، به شما یک لینک نشان می دهد. همچنین در زیر لینک، یک آدرس URL فراخوانی به شما نشان می دهد که بایستی آن را کپی کنید زیرا در مرحله بعدی به آن نیاز دارید. روی لینک “ثبت نام یک برنامه” کلیک کنید تا وارد وب سایت برنامه Buffer شوید.

اتصال سایت به حساب Buffer

💢wp to buffer settings

برای برنامه خود یک نام و توضیحات درنظر بگیرید، به عنوان مثال می توانید از عنوان و توضیحات وب سایت خود استفاده کنید. در قسمت وب سایت، آدرس سایت خود را قرار دهید. در فیلد مربوط به آدرس فراخوانی، بایستی آدرس URL ای که توسط پلاگین WP to Buffer به شما نشان داده شد و از روی آن کپی برداری کردید، را قرار دهید.

پس از این که تمامی فیلدها را پر کردید ، دکمه ایجاد برنامه را فشار دهید. در این قسمت، Buffer به شما ایمیلی ارسال می کند که حاوی لینکی برای دسترسی به توکن (نشانه) شما می باشد. با کلیک بر روی آن لینک ، به وبسایت Buffer برگردانده می شوید و می توانید شناسه مشتری (Client ID) و نشانه دسترسی (Access Token) خود را مشاهده کنید، که برای ارسال خودکار مطالب وردپرس به شبکه های اجتماعی آن ها را کپی کرده و در صفحه تنظیمات پلاگین WP to Buffer جایگذاری کنید.

به همین سادگی! سایت وردپرسی شما هم اکنون به برنامه Buffer وصل شده است.

wp to buffer settings

💢ارسال خودکار مطالب وردپرس به شبکه های اجتماعی با استفاده از برنامه Buffer

به منظور ارسال خودکار مطالب وردپرس به شبکه های اجتماعی پس از انتشار آن ها، بایستی به صفحه پلاگین Wp to Buffer رفته و روی تب پست ها کلیک کنید. شما می توانید در زمان انتشار یا به روزرسانی پست ها، آن ها را از طریق برنامه Buffer به طور خودکار به اشتراک بگذارید.

گزینه “انتشار” (Publish) را انتخاب کرده و قبل از ذخیره تغییرات، حساب های کاربری رسانه های اجتماعی خود که قصد دارید مطالب در آن ها به اشتراک گذاشته شوند، را انتخاب کنید.

ارسال خودکار مطالب وردپرس به شبکه های اجتماعی با استفاده از برنامه Buffer

💢قابلیت زمانبندی (scheduling) در برنامه Buffer

اگر قابلیت زمانبندی (scheduling) را در برنامه Buffer فعال نکرده اید، به محض این که روی دکمه انتشار پست های وردپرسی خود کلیک کنید، آن پست ها در رسانه های اجتماعی انتخاب شده، به اشتراک گذاشته می شوند. برای فعالسازی قابلیت زمانبندی، وارد داشبورد برنامه Buffer خود شوید و روی تب زمانبندی کلیک کنید. در این قسمت می توانید منطقه زمانی را تنظیم کرده و زمان های مختلفی را برای اشتراک گذاری پست های خود انتخاب کنید.

قابلیت زمانبندی (scheduling) در برنامه Buffer

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *